SAFETYEYE EMNİYET KAMERA SİSTEMİ İLE İzlE, KONTROL ET VE KORU

🔍 Emniyetle ilgili klasik çözümlerin yetersiz kaldığı durumlarda SafetyEYE, tehlike noktalarının izlenmesi ve korunmasına ilişkin birçok yeni seçenek sunmaktadır. Bu nedenle Pilz, Alman sağlık ve emniyet ödülü, Uluslararası Otomasyon Topluluğu (ISA) ve Alman Amerikan Ticaret Odası (AHK) onayı gibi birçok ödülle onurlandırılmıştır.

SAFETYEYE ALGILAMA BÖLGELERİNİZİ KORUR
Emniyet kamera sistemi, serbestçe tanımlanabilecek uyarı ve algılama bölgelerine giren nesneleri tespit eder ve raporlar. SafetyEYE, herhangi bir operatörün tehlikeli hareket yarıçapında olup olmadığını (emniyet) veya artırılmış emniyet seviyesindeki bir bölgeye erişip erişmediğini tespit eder.

PC’DE SAFETYEYE CONFIGURATOR İLE TESPİT BÖLGELERİNİ AYARLAYIN🔍 
Yazılım sezgisel olarak çalıştığı için, uyarı bölgeleri ve tespit bölgeleri hızlı ve kolay şekilde PC’den SafetyEYE Configurator aracılığıyla ayarlanabilir. İhtiyaçlarınıza uyması için bölgeleri tanımlayabilir, gruplar halinde birleştirebilir ya da bölge düzenlemeleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
SAFETYEYE’IN AVANTAJLARI:
4 metreye kadar montaj yüksekliğine sahip kol çözünürlüğü bulunmaktadır
Yaklaşık 72 m²’ maksimum görüş aralığına sahiptir
SafetyEYE, üç boyutlu izleme fonksiyonu sayesinde karmaşık uygulamaları emniyetli biçimde ve minimum çabayla izler
Manipülasyon korumalı yüksek emniyet gereklilikleri için uygundur
Çeşitli sektörler ve uygulamalarda kullanım için esnektir; uygulamaları tasarlarken ya da tekrar tasarlarken yüksek esneklik düzeyi sağlar
İlgili tüm normlar ve standartlar (Cat. 3 / EN ISO 13849-1:2008, SIL2 / IEC 61508, PL d / EN ISO 13849-1, DIN EN 61496) uyarınca tasarlanmıştır
Yalnızca birkaç kullanıcı dostu bileşenle hızlı kurulum ve kolay devreye alma özelliğine sahiptir
Dünya çapında kullanıma uygun