MİNİMAL TASARIMIN YENİ ADI “LUNİS”

👤Makel

🔍 Sektörünün lider ve yerli markalarından Makel, beklentilerin üzerindeki tasarımıyla üstün hizmet kalitesi sunan yeni Lunis serisini genel ürün gamının içinde tüm satış kanallarına açmaya hazırlanıyor.

Lunis anahtar ve priz serisi minimal ve sade tasarımı ile dikkat çekerken, 13 adet renk seçeneği ayrıca krem ve beyazdan oluşan ana renkleri ile mekanınıza uygun dekorasyon seçenekleri sunuyor. Canlı renk alternatifleri, fonksiyon çeşitliliği, yatay ve dikey çerçeve özellikleri ile ev ve iş yerleri için dekorasyon ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap verebilecek uygunlukta bir üründür.

Birçok kullanım amacına cevap veren fonksiyonlara sahip yeni Lunis serisi, içerisinde aynı zamanda USB güç kaynağı bağlantısı da sunuyor. Bu ürün ile adaptör gerektirmeden akıllı telefon, tablet vb. cihazları şarj etmek güven ve kolaylık sağlıyor. Çevre duyarlılığı gibi kriterler doğrultusunda geliştirilerek mekanlara enerjisini yansıtmayı amaçlayan bu seri eşsiz yüzeyi ve dayanıklı malzemesi sayesinde iç ve dış mekanlarda da rahatlıkla kullanım imkanı sağlıyor.