Makel'den ''Dünyayı Kurtaran Adamlar''

🔍 LED pazarına hızlı bir giriş yapan Makel, %100 yerli sermaye ile üretilen Led Aydınlatma ürünlerinin satış alanındaki kahramanlarını gün yüzüne çıkarıyor. Makel iş ortaklarının de iş birliği ile başarılı bir kampanyaya imza atan Makel, başta sosyal medya olmak üzere tüm iletişim kanallarında büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

Makel tesislerinde yüzde yüz yerli üretimle doğa dostu Led aydınlatma ürünlerini bayilerimiz aracılığı ile satış noktalarına ve son tüketicilere ulaştıran Makel, bu kampanya ile led tüketim alışkanlığını yaygınlaştırmayı, dünyamızın ihtiyaç duyduğu enerjiyi daha az tükettirecek LED ürünlerinin kullanımı sağlamak yoluyla doğaya verdiği desteği sosyal sorumluluk bilinci ile farklı bir reklam konseptinde kullanıcılara anlatmayı hedefledi.

Makel Led ürünlerini tercih sebebi yaratan unsurların başında lambanın standartlara uygunluğu, güvenliği, ömrü, güç seviyesi, verdiği aydınlık seviyesi, verimlilik, ısınma ile güç düşüşünün az olması, uzun süre kullanımdan sonra parlaklığının düşmemesi, gücü ile orantılı akım harcaması, elektriği kirletmemesi ve ilk açıldığı anda yüksek akım çekmemesi gibi pek çok önemli konu geliyor.