RİTA, ANAHTARDA YENİ ROTA OLMAYI HEDEFLİYOR

🔍 Mutlusan Elektrik, yıl başından itibaren başladığı yeni seri ürünlerinin tanıtımına ülke çapında devam ediyor. Mersin, İzmir, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, İstanbul, Bartın, Manisa, Trabzon, Hatay ve Elazığ gibi şehirlerde bayileriyle birlikte lansman toplantıları gerçekleştirdi. Toplantılara zaman zaman Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Kaçmaz da mümkün olduğunca toplantılara katılım gerçekleştiriyor.

Mutlusan Elektrik bu organizasyonları ile hem bayileriyle olan iş birliklerini güçlendiriyor hem de en doğru olduğuna inandığı iletişim yöntemiyle müşterileri ile bir araya geliyor.
Bilgiyi birinci ağızdan paylaşarak merak edilen sorularla teknik bilgilendirmeyi direkt ürünler üzerinden paylaşıyor. Bir yandan numuneleri inceleyen katılımcılar bir yandan da yapılan sunumları ilgiyle takip ediyorlar. Mutlusan Elektrik Satış Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz’a sorduğumuzda, “Davetlere gösterilen ilgi ve yüksek katılımlardan, sonrasında aldığımız yapıcı geri bildirimlerden ve tabii ki bu emeğin karşılığının satışlara da yansımasıyla ne kadar doğru bir yöntem izlediğimizi görüyoruz. Benimle birlikte emek veren çalışma arkadaşlarıma ve desteklerini esirgemeyen bütün bayilerimize tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde cevap verdi.
Yeni Anahtar Priz seriniz RİTA ile ilgili dikkat çeken ve ilgi gören hangi özelliklerinden bahsedebilirsiniz diye sorduğumuzda ise, “Ürünleri inceleyen katılımcılarımız yeni ürün serilerine karşı oldukça ilgililer, öncelikle bunu belirtmek istiyorum. Katılımcılar tarafından, RİTA Anahtar serisinin; estetik görünümü, renk alternatifleri, montaj kolaylığı, bağlantı çeşitliliği, tırnak yapısındaki farklılıklar gibi özelliklerinden dolayı memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Yoğun ve özenli bir çalışmanın sonucu olan bu serimiz için zaten bizim de üzerinde durduğumuz özelliklerin onların da beklentilerine cevap vermiş olması bizi mutlu ediyor” diye yanıtladı.

Yeni Anahtar Serisi RİTA için tanıtım çalışmalarının tüm Türkiye’de devam edeceği bilgisini de veren Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz, sloganımız da Anahtarda Yeni Rota, RİTA dedi.