FIT Özel

“GELECEĞİN ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİLERİ FUARI”NDA EN İLERİ TEKNOLOJİLER SERGİLENDİ

👤Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık

Endüstri alanında en ileri teknolojilerin sergilendiği FIT’18-Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, İzmir’de ilk defa 22-25 Şubat tarihleri arasında kapılarını ziyarete açtı. Makineler arası iletişimden yapay zekaya, üretim ve hizmet biçimlerini değiştirmeye aday pek çok yeni teknoloji, FIT ’18- Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nda ziyaretçilere tanıtıldı.

Devamını Oku

UFUK TARHAN’DAN GELECEĞİN ENDÜSTRİSİNE TAVSİYELER

👤Bileşim Yayıncılıkve Fuarcılık

Endüstri alanında en ileri teknolojilerin sergilendiği FIT’18-Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nda Ekonomist ve Fütürist Ufuk Tarhan “Geleceğin Endüstrisi/Endüstrinin Geleceği” başlıklı bir konuşma yaptı.

Devamını Oku

SEKTÖRLERİNİN NABZINI TUTAN ZİRVE VE SEMİNERLER

👤Bileşim Yayıncılıkve Fuarcılık

Geleceğin Endüstriyel Teknoloji Fuarı kapsamında, sektörün önde gelen firmaları, dernekleri ve konusunda uzman profesyonellerin katılımıyla düzenlenen seminerler ve panellerle ziyaretçiler fuar kapsamına dahil olan tüm konularla ilgili bilgi alıp, güncel gelişmeleri yakalama fırsatı buldular.

Devamını Oku

ÖZEL RANDEVU SİSTEMİ SAYESİNDE KATILIMCILAR HEDEFLENEN KİTLE İLE BULUŞMA İMKANI BULDULAR

👤Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık

“Üretim anlayışını dönüştürecek yenilikçi çözümlerin tanıtıldığı FIT’18- Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, Fuar İzmir’de endüstri alanındaki en büyük etkinlik olma özelliğinin yanında oluşturduğu özel randevu sistemiyle katılımcılarına yeni potansiyel müşteriyle tanışma imkanı sundu.”

Devamını Oku

FIT GİRİŞİM PAZARYERİ Türkiye’nin Beyin Gücü

👤Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık

FIT’18- Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, teknoloji girişimcileri ile endüstri temsilcilerini, FIT Zirvesi ve Girişim Pazaryeri etkinliği bir araya getirdi.

Devamını Oku

FIT 18 Fuarı Hakkında

👤Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık

FIT 18 Fuarı Hakkında Katılımcıların Görüşleri

Devamını Oku