Elektronik

Zyxel’den renkli gece görüş özellikli Aurora ev güvenlİk kamerası

Zyxel’in yeni Aurora gece görüş özellikli full HD çözünürlükte kayıt yapan iç mekan güvenlik kamerası siz evde yokken evinize göz kulak olacak.

Devamını Oku

SCHNEIDER ELECTRIC VE CLAROTY’DEN İŞ BİRLİĞİ

👤Schneider Electric

Schneider Electric, endüstriyel altyapı için güvenlik ve siber güvenlik sorunlarına odaklanan, gelişmiş çözümler sunmak üzere Claroty ile iş birliği yaptığını duyurdu. Bu kapsamda Schneider Electric İş birliği Otomasyon Ortağı Programına katılan Claroty, yenilikçi platformu ile Schneider Electric müşterileri için üst seviyede görünürlük ve gerçek zamanlı ICS/OT şebeke izleme imkanı sağlayacak.

Devamını Oku

SAFETYEYE EMNİYET KAMERA SİSTEMİ İLE İzlE, KONTROL ET VE KORU

SafetyEYE, 3B bölge izleme özelliğine sahip ilk emniyet kamera sistemidir. Akıllı sensör teknolojisini etkili kontrol ile birleştirir. Yenilikçi 3B teknolojisi ve kullanıcı dostu yazılım, karmaşık uygulamaların bile yalnızca tek bir sistemle kontrol edilmesine imkan sağlamaktadır.

Devamını Oku

PROCAT VE MULTINET UP ‘TAN GÜÇLÜ İŞ ORTAKLIĞI

👤Procat

Sunduğu son teknoloji çözümler ve ‘Güvenilir iş ortağı’ mottosuyla çalıştığı şirketlere değer katan Procat, Multinet Up’a sunduğu inovatif çözümler ve oluşturdukları ortak sinerji sayesinde firmaya maksimum fayda sağladı.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

GALATA KULESİ’NE YENİ AYDINLATMA TASARIMI

Nergiz Arifoğlu Lightstyle tasarımı ile yeniden aydınlatılan Galata Kulesi’nin üst bölümünde Philips Lighting Color Kinetics ürünleri tercih edildi. İstanbul’un en önemli simgelerinden kabul edilen kule, yeni aydınlatmasıyla her mesafeden keyifli görüntüler sergiliyor.

Devamını Oku

FORCEPOINT DAHA YALIN VE HIZLI SİBER GÜVENLİK SİSTEMLERİ YARATIYOR

Uluslararası çapta 20.000’i aşkın kuruma siber güvenlik alanında hizmet sunan Forcepoint™, geliştirdiği yeni CASB (Buluta Erişim Güvenlik Aracısı) davranış analitikleri özellikleri ile risk taşıyan aksiyon ve kullanıcıların hızla belirlenmesine olanak tanıyor. Bu sayede güvenlik ekipleri çok daha hızlı bir şekilde aksiyon alabiliyor. Aynı zamanda yeni özellikler kazanan Forcepoint Web Security ve Forcepoint Email Security ürünleri ile bu ürünleri destekleyen Forcepoint Advanced Malware Detection, bulut sistemlerine güvenli geçiş ve bulut kullanımında 360 derece koruma sağlıyor.

Devamını Oku

DİJİTAL AFİŞLER BASKI MALİYETİNİ YÜZDE 40 AZALTIYOR

Araştırmalara göre, geleneksel yöntemlerle hazırlanan afişler, tasarım, baskı ve lojistik gibi harcamalarla şirketlere aylık 18 bin liralık bir maliyet yüklüyor. Sistem 9 Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Harun R. Akol, “Bu işi dijital ekranlarla yapan şirket, çevreyi koruduğu gibi, yüzde 40’a varan tasarruf da sağlıyor” diyor.

Devamını Oku

DELL EMC 3 EKİM’DE DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ ELE ALIYOR

👤Dell EMC

Dell EMC Forum 2017, işletmelerin dijital geleceğini şekillendirmesine yardımcı olacak yeni teknolojileri ve konunun önde gelen uzmanlarıyla doğrudan iletişim kurma fırsatı sunuyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

DAHA HIZLI VE VERİMLİ VİDEO YÖNETİMİ

👤Bosch

Bosch Güvenlik Sistemleri, Video Management System 7.5’i piyasaya sürerek, güvenlik kameralarında performans ve entegrasyon kabiliyetlerini artırdı.

Devamını Oku

BOSCH GİRİŞ KONTROL SİSTEMİNİNDE YENİ SÜRÜM

👤Bosch

Bosch Güvenlik Sistemleri, Access Professional Edition giriş kontrolü sisteminin yeni sürümüyle giriş güvenliğini daha da ileriye taşıdı.

Devamını Oku