Elektrik

SCHNEIDER ELECTRIC, ONE pLANET SUMMIT’TE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İLE MÜCADELEYİ HIZLANDIRDI!

👤Schneider

Schneider Electric, küresel ısınmanın ve etkilerinin azaltılmasına katkıda bulunmak için gerçekleştirilen One Planet Summit’te yer aldı. 300 global şirketi bir araya getiren One Planet Summit’te, Schneider Electric ve diğer birçok şirketin desteğiyle Yeni Çevresel Etki Yatırım Fonu oluşturuldu. Fon 2 milyon insanın hayatını iyileştirmek adına kullanılacak. Schneider Electric ayrıca zirve sonrasında çevreci politikalarına iki yeni taahhüdü daha eklediğini açıkladı.

Devamını Oku

GENİŞ COĞRAFYADA ÇALIŞAN ŞİRKETLER İÇİN BİNA ENTEGRASYON SİSTEMİ

👤Bosch

Bosch Güvenlik Sistemleri, küresel çapta farklı bölgelere yayılmış ve birçok tesise sahip olan işletmelerin önemli bir ihtiyacını karşılamak için, Bina Entegrasyon Sistemi’nde esnekliği artıran yeni bir yazılımı piyasaya sürdü.

Devamını Oku

BİR KONTEYNIRDA TAM DONANIMLI ELEKTRİK SANTRALİ

👤Global Hydro

Global Hydro, bu yılki Avrupa Hidroelektrik Fuarı Renexpo Interhydro’da bir yeniliğini sergiledi. Global Hydro uzmanları tam kapasiteyle çalışabilen küçük bir hidroelektrik santralini tek bir konteynırın içine sığdırmayı başardılar. Kamyonla teslimatı yapılabilen santral, iki gün içerisinde kurulumu yapılarak kullanıma hazır hale getirilebiliyor. Yüksek bir taleple karşılanan bu yeni ürün Türkiye pazarına Global Hydro’nun Ankara’daki temsilcilik ofisi aracılığıyla sunulacak.

Devamını Oku