2017 Kasım

🔍Tamamını Oku art-img

YENİ BİR FUARCILIK ANLAYIŞI: FIT’18 FUARI

👤Bileşim Yayıncılık

22-25 Şubat tarihlerinde, Ege Bölgesi’ndeki en kapsamlı fuar merkezi Fuar İzmir’de gerçekleşecek olan FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı 2018, fuar anlayışını değiştiriyor. Mitsubishi Elektrik Türkiye, Enel Enerji, Kael Mühendislik, Tense Elektrik gibi sektörünün önde gelen markalarının tercih ettiği FIT’18 Fuarı katılımcılarına farklı bir fuar deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku

Sİgma Elektrİk Genel Müdürü MURAT AKGÜL: YERLİ ÜRETİCİLERİN DESTEKLENMESİ GEREKİYOR

👤Sigma Elektrik Genel Müdürü Murat AKGÜL

Sigma Elektrik Genel Müdürü Murat Akgül ile yeni yaptıkları yatırımlardan hedeflerine, projelerinden düzenledikleri seminerlere kadar her şeyi konuştuk.

Devamını Oku

PANASONIC ECO SOLUTIONS TÜRKİYE’DEN, AZERBAYCAN İLE İŞ BİRLİĞİ

👤PANASONIC

Türkiye’de son yıllarda gerçekleşen en büyük yatırımlardan birine imza atarak VİKO markasını bünyesine katan ve Panasonic Eco Solutions Elektrik Sanayi ve Tic. A.Ş. unvanıyla faaliyet göstermeye başlayan kuruluş, Türkiye ve bölge ülkelerine de büyük önem veriyor.

Devamını Oku

“IT SEKTÖRÜNÜ ÖNEMSİYORUZ”

👤Recep TUNA Test Tüm Elektronik San. ve Tic. A.Ş. Satış & İş Geliştirme Mühendisi TEST TÜM ELEKTRONİK

İlk yerli Modüler UPS’i Tescom markasıyla ürettiğimizi ve 2018 ilk çeyreğinde piyasaya sunacağımızın mutlu haberini sizlerle paylaşmak isteriz.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

PHILIPS AYDINLATMA 2017 DOW JONES SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ENDEKSİNDE SEKTÖR LİDERİ OLDU

👤Philips

Philips Aydınlatma, çevresel ve ekonomik kriterlere göre yapılan değerlendirmede 100 üzerinden 85 puan alarak ‘Sınıfının En İyisi’ oldu. İklim Stratejisi, Çevresel Raporlama, Operasyonel Eko-Verimlilik ve İnovasyon Yönetimi kategorilerinde ise 100 üzerinden 100 puan aldı.

Devamını Oku

SOCOMEC’ten Maliyet Avantajlı Transfer Şalteri

👤SOCOMEC

1922 yılından bu yana elektrik ve daha sonra otomasyon sektörlerine hizmet vermiş, portföyünde bulunan ürünlerin yüksek kalitede olmasına özen göstermiş, her dönemde daha verimli çalışmayı ilke edinerek firmaların memnuniyetini ve teknolojik birikimini iyileştirmeyi misyon edinmiş bir firmadır.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

VERİMLİLİK DEĞERLERİ %5’İn ÜZERİNDE

👤TEKNO RAY SOLAR

Kurmuş olduğu teknolojik santrallerle, Fotovoltaik Güneş Enerjisi Sektörünün en önemli oyuncusu olarak adından söz ettiren Tekno Ray Solar, toplamda 8,4 MW kapasiteli Konya Altınekin Güneş Enerjisi Santralini devreye aldı. Konya Altınekin GES, kurulumu esnasında yapılan ileri teknoloji testler sayesinde, hesaplanan verimlilik değerlerinin %5 üzerine çıkmayı başardı.

Devamını Oku

EFEN E3 DİKEY TİP YÜK AYIRICILARI

👤Efen

Geleceği beklemek yerine bugünden öngörüde bulunmak, geleceğin bir parçası olmak adına EFEN dikey tip yük ayırıcıları.

Devamını Oku

GÜÇ SİSTEMLERİNDE TALEP TAHMİN YAZILIMI – SPECTRUM POWER® FORECASTING APPS

👤Yusuf KAYA, Siemens

Enerji üretim, iletim ve dağıtım sistemleri, organize sanayi bölgeleri, mikro şebekeler ve belediyeler gibi şebeke yönetimi yapan ve tüketilen yükleri cinsine, zamanına ve büyüklüklerine göre analiz etmeye yönelik ihtiyacı olan tesislerin geçmişten günümüze en önemli problemlerinden birisi; bir sonraki adımlarını öngörebilmektir.

Devamını Oku

JENERATÖRÜN GÜCÜ NASIL BELİRLENİR?

👤GÜÇBİR JENERATÖR

Jeneratör satın alırken öncelikle yapmanız gereken iş, ihtiyaç duyduğunuz gücü belirlemektir. Prime veya standby gibi hangi güçle ilgilenirseniz ilgilenin, jeneratörünüz ihtiyaç duyduğunuz gücü karşılayacak güçte değilse, bu durum jeneratörünüzün zarar görmesine neden olabilir. Jeneratörün gücünü tam olarak belirleme işlemi, birçok faktör ve incelemeyi gerektirir.

Devamını Oku